مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قطب فروش عمده ای سلفون ترسبافون درجه یک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز پخش سلفون های رنگی درجه یکجدول قیمت به روز سلفون ترسبافونتجارت ویژه بهترین نوع سلفون های ایرانیخرید و فروش سلفون ترسبافون ارزانواحد بزرگ عرضه سلفون های خام عمدهویژگی و تفاوت سلفون های خارجی با ایرانیکیفیت سلفون ویژه بسته بندی حبوبات

امروزه نیاز به بسته بندی مواد گوناگون در صنایع مختلف، باعث تولید انواع مختلفی از سلفون ها با ویژگی های خاص و منحصر به فرد شده است. تولید و فروش سلفون ترسبافون به دلیل استفاده ی گسترده در صنایع غذایی و بهداشتی و اهمیت این صنایع، حساسیت بیشتری نسبت به سایر سلفون ها دارد.قطب فروش عمده ای سلفون ترسبافون درجه یک در تهران

مرکز پخش سلفون های رنگی درجه یک

مرکز پخش سلفون های رنگی درجه یکسلفون ها انواع گوناگونی دارند و از زمانهای گذشته برای بسته بندی مواد مختلف کاربرد داشته اند، سلفون ها در سه نوع شفاف، سلفون صدفی و متالایز وجود دارند، این محصولات با توجه به خصوصیات و ویژگی هایشان کاربردهای متفاوتی دارند.

بسیاری در تشخیص نایلون، نایلکس و سلفون، دچار اشتباه می شوند. نایلون ها همان کیسه های چاپی و تبلیغاتی هستند که بر پایه ی پلی اتیلن سبک ساخته شده اند، کیسه های خرید، نایلون های عریض و کیسه های مواد پتروشیمی جزء این دسته می باشند.
نایلکس ها، بر پایه ی پلی اتیلن سنگین تولید می شوند و شامل کیسه های حمل میوه و مواد غذایی، کیسه های فریزر، کیسه های زباله و دستکش های یکبار مصرف می‌باشند.
سلفون ها از نایلون و نایلکس استحکام بالاتری دارند. در گذشته سلفون ها را فقط از مواد سلولزی تولید می کردند، ولی امروزه از پلیمرهای طبیعی که شامل پروتئین، لاستیک طبیعی و سلولز است، در تولید سلفون استفاده می شود.

سلفون های شفاف بر پایه پلی پروپلین تولید می شوند، این سلفون ها در بسته بندی مواد غذایی، خشکبار، روکش میز منازل و رستوران ها و همچنین جلد کتابها و جزوات، روکش محصولات دخانیات، چسب های نواری و … استفاده می شود.

سلفون رنگی، همانطور که از نامش پیداست در رنگهای مختلفی تولید می شوند و بیشتر برای بسته بندی لوازم پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی، لوازم التحریر و … کاربرد دارد. در مرکز پخش سلفون های رنگی درجه یک، انواع متفاوتی از این محصول که علاوه بر بسته بندی مواد غذایی در صنعت نیز کاربرد گسترده ای دارند، عرضه می شود.

جدول قیمت به روز سلفون ترسبافون

جدول قیمت به روز سلفون ترسبافونیکی از انواع سلفون های تولید شده توسط شرکت های مختلف، سلفون ترسبافون است، که به طور اختصار به آن سلفون ترس نیز می گویند. این سلفون که بیشتر در صنایع غذایی و بهداشتی کاربرد دارد، در دو نوع صدفی و متالایز موجود می باشد، از ویژگی های مهم این سلفون می توان به مقاومت بالا، قابلیت کشسانی، مقاومت در برابر رطوبت و قابلیت چاپ پذیری بالای آن اشاره کرد.

قیمت روز سلفون ترسبافون با توجه به قیمت مواد تشکیل دهنده و همچنین نوع، ابعاد و ضخامت آن متفاوت می باشد. خرید سلفون ترسبافون عمده، مقرون به صرفه تر از خرید به صورت جزئی این کالا است. قیمت سلفون ترسبافون نسبت به انواع دیگر آن، به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و قابلیت چاپذیری آن، بیشتر است.

تجارت ویژه بهترین نوع سلفون های ایرانی

تجارت ویژه بهترین نوع سلفون های ایرانیسلفون های تولید شده توسط کارخانجات و تولیدکنندگان ایرانی، هر کدام ویژگی هایی دارند که استفاده از آن را در بسته بندی های مختلف، آسان می کند. این محصولات از نظر کیفیت، تنوع و خصوصیات کاربردی، قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارا می باشند.

با توجه به نوع مواد غذایی که باید بسته بندی شود، این سلفون های نیز متفاوتند. بعضی از مواد غذایی در برابر نور خورشید، ممکن است فاسد شوند، برای این نوع مواد غذایی، از سلفون متالایز استفاده می شود.
سلفون صدفی، برای موادی  که باید در جای سرد مانند فریزر یا سردخانه ها نگهداری شوند، کاربرد دارد. بخشی از مواد غذایی که ما مصرف می کنیم، نیازی به بسته بندی‌های خاصی ندارند، و صرف اینکه قابل مشاهده برای مشتری باشند و از ورود گرد و خاک به داخل بسته جلوگیری شود، استفاده می شوند، این سلفون ها همان سلفون های شفاف می باشند.

کارخانجات تولیدکننده ی سلفون ایرانی، علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت محصولات تولیدی، ویژگی هایی مانند: شفافیت، دوخت پذیری، مقاومت در برابر گرما و انعطاف پذیری را نیز برای انواع سلفون های تولیدی در نظر می گیرند، و بهترین نوع سلفون را تولید می کنند، فروش سلفون خام، هم همانند سایر انواع سلفون، دارای رونق زیادی است.

خرید و فروش سلفون ترسبافون ارزان

خرید و فروش سلفون ترسبافون ارزانخرید و فروش سلفون ترسبافون ارزان، از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان عمده ی این کالاست. سلفون های ترسبافون، به دلیل قابلیت چاپ پذیری بالا و نوع جنس، کاربرد بیشتری در صنایع غذایی دارند، به همین دلیل صنایع مختلفی خواهان تهیه ی آسان و ارزان این کالا می باشند.

چاپ روی سلفون ها، اهمیت زیادی در بازاریابی و فروش کالای مورد نظر دارد، برای اینکه محصولات تولیدی فروش بهتری داشته باشند، از سلفون هایی که قابلیت چاپ در آنها بالاست، استفاده می کنند.

از چاپ های متداول که در این سلفون ها استفاده می شود، می توان به چاپ فلسکو و چاپ سیلندری، اشاره کرد.

امروزه با توجه به افزایش تنوع محصولات غذایی و بهداشتی، تولید سلفون ترسبافون، اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده است. به همین دلیل، شرکت های تولیدکننده ی این نوع سلفون، با استفاده از ماشین آلات به روز و نیروی کار متخصص و با تجربه، قادر هستند، انواع سلفون ترسبافون، را با سایزبندی های متفاوت و قابلیت چاپ سفارشی تولید کنند.

واحد بزرگ عرضه سلفون های خام عمده

واحد بزرگ عرضه سلفون های خام عمدهسلفون ها فقط برای بسته بندی مواد غذایی و بهداشتی، استفاده نمی شوند، بلکه به دلیل تنوع آنها، در صنایع مختلفی کاربرد دارند. تولیدکنندگان بزرگی، خرید عمده ی سلفون های خام، از واحد های بزرگ عرضه ی این محصول را در دستور کار خود قرار داده اند.

همانطور که می دانید تنوع این محصولات بالاست و از نمونه های پروفروش آن می توان به سلفون چسبی اشاره کرد. سلفون هایی که خاصیت چسبندگی دارند، برای بسته‌بندی لوازم و اثاثیه مختلف مانند: مبلمان، یخچال، کمد و … استفاده می شوند.

این محصولات برای محافظت کالاها از خراش و آسیب های احتمالی هنگام حمل آنها به کار می روند، خاصیت چسبندگی این سلفون ها بالا می باشد و در انواع پشت چسبدار و درچسبی، تولید می شوند. 

سلفون های درچسبدار یا لبه چسبدار، با یک بار باز و بسته شدن، خاصیت چسبندگی شان از بین نمی رود، این سلفون ها قوام و استحکام بالایی دارند.

ویژگی و تفاوت سلفون های خارجی با ایرانی

ویژگی و تفاوت سلفون های خارجی با ایرانیشرکت های تولیدی مختلف انواع سلفون ایرانی را برای بسته بندی محصولات خود انتخاب می کنند، نمونه های ایرانی در خیلی از موارد از اقسام خارجی این کالا بهتر هستند و با قیمت مناسبتری عرضه می شوند. سلفون های تولیدی شرکت های ایرانی، بر پایه پلی پروپلین است، سلفون های ایرانی علاوه بر کیفیت و انعطاف پذیری بالا، دارای تنوع در اندازه و ضخامت، نیز می باشند.

مقاومت این سلفون ها از نایلون های معمولی و نایلکس ها بالاتر است.  علاوه بر محصولات داخلی، انواع سلفون خارجی نیز در کشور موجود می باشد که این محصولات براساس برند و کشور تولیدکننده ی آن دارای قیمت و کیفیت متفاوتی می باشند.

سلفون های ایرانی به دلیل کیفیت خوب، برای بسته بندی مصالح، مواد غذایی، بسته بندی کادو، لوازم التحریر، لوازم خانگی و … به کار می روند.

کیفیت سلفون ویژه بسته بندی حبوبات

کیفیت سلفون ویژه بسته بندی حبوباتصنایع مختلفی در کشور ما، خریدار عمده سلفون، برای محصولات خود هستند، هر صنعتی بسته به کاربردهای متفاوت این سلفون ها، نوع خاصی از آن را انتخاب می کنند. به عنوان مثال برای بسته بندی حبوبات، از سلفون های مخصوصی که دارای کیفیت ویژه برای بسته بندی این اقلام هستند، استفاده می کنند، این نمونه از سلفون، علاوه بر مقاومت و ضخامت، دارای شفافیت لازم نیز می باشد، تا خریداران هنگام خرید حبوبات، بتوانند محتویات درون بسته را مشاهده کنند.

این سلفون ها علاوه بر بسته بندی حبوبات، برای بسته بندی قند، شکر، برنج، آجیل و … نیر به کار می روند. سلفون های ضخیم، کاربرد زیادی در بسته بندی صنایع غذایی دارند و  در صنعت نیز برای عایق سازی و بسته بندی محصولات صنعتی، به کار می روند.

عباس خدابنده لو

من در حوزه محصولات پلاستیکی مشغول به کار هستم

مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید