مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم و عمده ای بهترین نوع شیرینگ سلفون

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیرینگ سلفون حرارتی به صورت عمده تهیه با کیفیت ترین شیرینگ سلفون پکسایت معتبر خرید و فروش شیرینگ سلفون ایرانیبرترین واحد پخش سلفون های حرارتیبهترین نوع شیرینگ سلفون تولید داخلفروشندگان معتبر سلفون های رولیانواع سلفون های ویژه بسته بندی با قیمت مناسب

در ابتدای این مطلب باید بدانید که شیرینگ سلفون چیست و به چه چیزی گفته می شود؟ شیرینگ یا نایلون شیرینگ محصولی است از جنس پلی اتیلن که برای که برای وکیوم کردن و بسته بندی بسیاری از کالا ها از آن استفاده می شود. نایلون شیرینگ همانطور که از اسمش پیداست یک محصول پلاستیکی است. این محصول با حرارت تغییر شکل می دهد و در واقع به وسیله ی حرارت، آن را بر روی محصولات و یا لوازم فیکس می کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه ی خرید شیرینگ سلفون، کاربرد های آن و همه ی مسائل مربوط به این محصول بیشتر آشنا کنیم. پس با این مطلب همراه شوید تا نایلون شیرینگ را بهتر بشناسید.

خرید مستقیم و عمده ای بهترین نوع شیرینگ سلفون

شیرینگ سلفون حرارتی به صورت عمده

شیرینگ سلفون حرارتی به صورت عمده به طور کلی انواع شیرینگ  عبارتست از:

 • شیرینگ pvc
 • شیرینگ pof

این محصول به صورت رولی بوده و به رول های آن، فیلم های شیرینگ می گویند. میزان متراژ این فیلم ها متفاوت است و از حدود ۶۵۰ متر به بالا در بازار یافت می شود.

این محصول به صورت دولا است و یک طرف آن باز می باشد. نایلون شیرینگ با ضخامت های مختلفی تولید می شود، و هر کدام از آن ها برای بسته بندی کالای خاصی، بکار می رود.

ضخامت این محصول از حدود ۱۵ میکرون تا ۵۰ میکرون می باشد، که ضخامت مورد نظر را معمولا مصرف کننده بر اساس نیاز خود، انتخاب می کنند.

شیرینگ سلفون حرارتی، همانطور که در مقدمه گفته شد با حرارت روی محصول فیکس می شود. نایلون شیرینگ در دمای حدود ۲۲۰ درجه تغییر حالت می دهد.

تهیه با کیفیت ترین شیرینگ سلفون پک

تهیه با کیفیت ترین شیرینگ سلفون پکشیرینگ سلفون پک را برای محصولات مختلف استفاده می کنند. این نایلون از خرابی محصولات در اثر مجاورت با اکسیژن یا گرد و غبار جلوگیری می کند.

همچنین این سلفون به محصولات جلوه ی خاصی می دهد و یک نوع بسته بندی به روز برای بسیاری از کالا ها می باشد.

قیمت شیرینگ سلفون به نوع محصول و ضخامت آن بستگی دارد. انواع شیرینگ سلفون به شرح زیر می باشد:

 • فیلم های بقل باز
 • رول تک لا
 • رول ساده

در اینجا به طور مختصر راجب هر یک از آن ها توضیح می دهیم، تا به تفاوت این محصولات با یکدیگر پی ببرید.

رول های بقل باز را بیشتر در دستگاه های کابینی استفاده می کنند. در این دستگاه ها، کالای مورد نظر را از قسمتی که باز است بین رول قرار داده و سپس وارد دستگاه می کنند، تا دستگاه آن را فیکس کند.

سایت معتبر خرید و فروش شیرینگ سلفون ایرانی

سایت معتبر خرید و فروش شیرینگ سلفون ایرانیشیرینگ های تک لا به این صورت استفاده می شوند، که یک لایه در بالای محصول و یک لایه در پایین محصول قرار می گیرد.

در واقع کالایی که قرار است بسته بندی شود در بین دو رولی که در بالا و پایین آن قرار دارد وارد دستگاه شده و عمل بسته بندی انجام می شود.

روش کار با رول های روده ای یا ساده به این صورت است، که فرد به اندازه ی محصول، از رول می برد و سپس آن را به دور محصول می بندد.

سپس آن را وارد دستگاه شیرینگ حرارتی می کند تا به وسیله ی حرارت نایلون کاملا بدور کالا قرار گرفته و در واقع فرم آن را بگیرد.

جذابیت این شیرینگ ها در این است که شما می توانید یک رول از آن را تهیه کرده و با یک سشوار، کالایی را که می خواهید بسته بندی نمایید.

برترین واحد پخش سلفون های حرارتی

برترین واحد پخش سلفون های حرارتیشیرینگ pvc در دو نوع خشک و نرم یافت می شوند. از این شیرینگ سلفون معمولا در صنایع برای بسته بندی قطعات استفاده می کنند.

این نوع سلفون بهتر است در تماس مستقیم با مواد غذایی، آرایشی و دارویی قرار نگیرد و برای بسته بندی های خارجی این مواد استفاده شود.

همچنین این شیرینگ به دما حساس بوده و در دمای ۲۰ درجه کاملا شکل می گیرد. به همین دلیل قطعات و موادی که با این شیرینگ بسته بندی می شوند، باید در محیط خنک نگهداری شوند.

اما شیرینگ های pof از نوع نرم می باشند و انعطاف پذیری بالایی دارند. این نوع سلفون از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و از لحاظ قیمت نیز، نسبت به سایر محصولات این حوزه، مقرون به صرفه می باشد.

همچنین این شرینگ در دماهای بالا تغییر شکل می دهد و به همین دلیل همانند سلفون pvc، نیاز به نگهداری در مکان های خنک را ندارد و از جهت نگهداری مناسب تر می باشد.

بهترین نوع شیرینگ سلفون تولید داخل

بهترین نوع شیرینگ سلفون تولید داخلپس از قسمت قبل متوجه شدیم که بهترین شیرینگ سلفون، در واقع همان نوع pof می باشد.

در مرکز پخش سلفون شیرینگ، انواع نایلون و سلفون با ضخامت های مختلف و طول های متفاوت عرضه می شود.

باید بدانید که تنها تفاوت بین نایلون و سلفون های شیرینگ در ضخامت و شفافیت آن هاست. در واقع سلفون جنسی نازک تر و در عین حال شفاف تر دارد و برای بسته بندی زیبا تر می باشد.

قیمت این سلفون ها نیز به موارد زیر بستگی دارد:

 • میزان شفافیت که بر اساس درصد مشخص می گردد
 • ضخامت سلفون
 • و البته برند تولید کننده ی آن

سلفون های حرارتی در واقع به سلفون هایی گفته می شود که دمای ذوبشان بسیار پایین است. این محصول با نام سلفون bopp نیز در بازار شناخته می شود.

فروشندگان معتبر سلفون های رولی

فروشندگان معتبر سلفون های رولیحتما برای خرید این محصولات به نمایندگی پخش سلفون و یا مراکز معتبر مراجعه نمایید، تا محصولی که تهیه می کنید با کیفیت و مرغوب باشد.

همچنین گاهی این محصولات به وسیله ی فروشگاه های اینترنتی کارخانه ها به فروش می رسد و شما بدون خارج شدن از منزل، می توانید آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

عرضه کننده سلفون، معمولا به شما کمک می کند که بر اساس کاربردی که مد نظر دارید، یک سلفون مناسب را انتخاب نمایید. پس اگر در این حوزه کم تجربه هستید از فروشنده کمک بخواهید.

امروزه روی لوازم خانگی و ظوف پلاستیکی از سلفون های حرارتی استفاده می کنند تا محصول، در گذر زمان دچار جرم و کثیفی نشود و ظاهر زیبای خود را حفظ نماید.

انواع سلفون های ویژه بسته بندی با قیمت مناسب

انواع سلفون های ویژه بسته بندی با قیمت مناسبحتما شلف های آب معدنی یا نوشابه را در بازار دیده اید. این شلف ها ۶ تایی بوده و در واقع به دور آن شش آب معدنی، یک لایه ی پلاستیکی شفاف قرار دارد که همان سلفون حرارتی است.

شیرینگ سلفون ارزان معمولا حالت مات تری دارد.

به دلیل تورم موجود در بازار قیمت این محصولات را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد و بسته به قیمت روز مواد پتروشیمی ای که در ساخت این محصولات استفاده می شود، تعیین می گردد.

بعضی از شیرینگ ها با طرح و رنگ و در واقع لیبل یک محصول می باشند که با حرارت روی آن فیکس می شوند. این مورد را بر روی بطری های پلاستیکی شیر حتما دیده اید.

امرزه شرینگ هایی با طرح آلومینیوم نیز تولید شده اند که به آن ها شیرینگ متالایز می گویند.

عباس خدابنده لو

من در حوزه محصولات پلاستیکی مشغول به کار هستم

مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

2

2 پاسخ به “خرید مستقیم و عمده ای بهترین نوع شیرینگ سلفون”

 1. سلام
  نایلون شیرینگ روده ایی می دونید چیه؟ توی اینترنت درموردش گشتم و در سایت های انگلیسی اطلاعاتی نتونستم کسب کنم
  بعضی سایت ها به نایلون شیرینگ تونلی پلی اتیلن می گن درسته؟

  • سلام شیرینگ روده ایی از بغل ها بسته هست در عرض های مشخص و به طول های ۲۰۰، ۳۰۰ و۵۰۰ متر که برای بسته بندی استفاده میشه در دو نع پلی اتیلن که با حرارت بسته بندی میشه و پی وی سی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید