مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سلفون ضخیم/ شرکت های تولید کننده آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

اولین تولید کننده سلفون ضخیم در کشورتامین کننده بهترین برند های سلفون ضخیممرجع پخش سلفون ضخیم در سراسر کشورمرکز خرید عمده سلفون بسته بندی ضخیمارائه بی واسطه بهترین انواع رول سلفون ضخیماستفاده از سلفون ضخیم در صنایع مختلفقیمت هر متر سلفون ضخیم در نمایندگی های آنبازار فروش سلفون های ضخیم ارزانتوزیع عمده سلفون ضخیم از کارخانهفروشنده کلی سلفون ضخیم رومیزیبورس ویژه سلفون های ضخیم در اصفهانشرکت پخش سلفون ضخیم سانی پلاست

در بین مردم عادی کمتر کسی به تفاوت سلفون و نایلون فکر می کند. اما در عمل تفاوت استفاده از سلفون و نایلون کاملا محسوس است. سلفون ها در مقایسه با نایلون ظاهری شفاف تر داشته، نقطه ی ذوب بالاتری دارند؛ و در نتیجه در مقابل نور خورشید و گرما مقاوم ترند. همچنین توانایی تحمل وزن های بالاتری را دارند. به همین سبب خرید سلفون ضخیم برای بسته بندی از جهات بسیاری نسبت به نایلون برتری دارد.  

خرید سلفون ضخیم/ شرکت های تولید کننده آن در کشور

اولین تولید کننده سلفون ضخیم در کشور

اولین تولید کننده سلفون ضخیم در کشورامروزه شرکت های تولید کننده سلفون، انواع سلفون ضخیم و دیگر نوع سلفون ها را تولید می کنند؛ که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. سلفون ضخیم بسته بندی تقریبا بیشترین سهم تولید را به خود اختصاص می دهد. چرا که استفاده از نایلون سلفون ضخیم در بسته بندی مواد غذایی سنگین همچون برنج، قند و شکر رو به افزایش است.  

رول سلفون ضخیم از دیگر محصولات پرفروش معتبر  است که در کارخانه تولید سلفون تهیه می شود. اگر به رو میزی  تالار ها، رستوران ها و … توجه کرده باشد حتما متوجه شده اید اکثرا از سلفون های رولی به عنوان رو میزی استفاده می کنند. چرا که علاوه بر بهداشتی بودن، ظاهر خوبی دارد و به صرفه نیز هست. سلفون ضخیم رومیزی با طرح های چاپی مختلف در بازار عرضه می شود. حتی امکان چاپ طرح مورد نظر مشتری هم در کارخانجات تولیدی سلفون فراهم شده است. 

سلفون ضخیم صنعتی نیز، در سایز ها و انواع مختلف سه لایه و پنج لایه و… تولید می شود. این محصول در خط تولید دیگر کارخانه ها، بسته بندی لوازم صنعتی مثل پالت ها، بسته بندی لوازم صوتی، در فرودگاه ها و… به کاربرد دارد. 

تامین کننده بهترین برند های سلفون ضخیم

تامین کننده بهترین برند های سلفون ضخیمسلفون های ضخیم توسط برند های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. بهترین سلفون ضخیم باید ویژگی هایی که در زیر ذکر شده است را داشته باشد. 

  • شفافیت: سلفون خوب همیشه از نایلون شفاف تر است.  
  • چروک نشدن: از نشانه های کیفیت پلاستیک سلفون ضخیم این است که خطوط عمیق چروک بر روی آن باقی نمی ماند. در واقع بافت نرم تری نسبت به نایلون های ضخیم دارد. 
  • پاره نشدن: سلفون ضخیم مرغوب به سادگیو با نیروی دست پاره نخواهد شد. 
  • تحمل فشار: اگر سلفون مرغوب را بین دو دست گرفته و بکشید، نباید به سادگی و با اعمال نیروی کم دچار کشیدگی شود و تغییر حالت دهد.  

ممکن است به خاطر عدم آگاهی نایلون ضخیم را با سلفون ضخیم اشتباه بگیرید. اما ویژگی های گفته شده شما را کمک خواهد کرد تا بتوانید سلفون را از نایلون ضخیم، و سلفون خوب را از بد تشخیص داده و تامین کننده بهترین برند های انواع سلفون را می توان از طریق سایت های اینترنتی پیدا کنید.  

مرجع پخش سلفون ضخیم در سراسر کشور

مرجع پخش سلفون ضخیم در سراسر کشورمعمولا کارخانه  تولید سلفون ضخیم با مراجع پخش همکاری می کنند، تا دسترسی مشتریان به محصولات خواسته شده آسان تر گردد. در مرجع پخش سلفون ضخیم انواع مختلف سلفون مورد نیازِ درخواست کنندگان  از جمله سلفون رومیزی، سلفون رولی ضخیم و … عرضه می شود. 

سایت های اینترنتی مطمئنی نیز در این زمینه فعالیت می کنند. کافی است در موتور های جست و جو گر عبارت مرتبطی را سرچ کنید تا لیست این سایت ها برای شما قابل مشاهده گردد. می توانید خودتان مقایسه کنید و سایت و مرجعی که بهترین برند ها را با مناسب ترین قیمت عرضه می کند برای خرید انتخاب کنید.  

مرکز خرید عمده سلفون بسته بندی ضخیم

مرکز خرید عمده سلفون بسته بندی ضخیمبه عنوان خریدار سلفون ضخیم، می توانید مراکز فروش سلفون ضخیم را در شهر خود پیدا کنید. در این مراکز،معمولا فروش به صورت عمده نیز صورت می گیرد. برای عطاری ها که معمولا محصولات خود را در سلفون های بسته بندی به مشتری عرضه می کنند، خرید سلفون بسته بندی به صورت عمده به صرفه تر است. 

با جست و جو و مقایسه ی قیمت ها حتما مرجع پخشی که سلفون ضخیم ارزان و هم زمان با کیفیتی را ارائه کند پیدا خواهید کرد. قیمت سلفون ضخیم در سایت های مرتبط به صورت متری و کیلویی درج شده است. مراجع فروش حضوری نیز قیمت های انواع مختاف سلفون را به مشتریان عرضه خواهند کرد. با دانستن قیمت انواع سلفون ها و شناخت برند های مختلف تصمیم گیری برای شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین سلفون ضخیم، ساده تر خواهد شد. 

ارائه بی واسطه بهترین انواع رول سلفون ضخیم

ارائه بی واسطه بهترین انواع رول سلفون ضخیمهمیشه ارائه ی بدون واسطه ی محصولات، هم برای کارخانه ها و هم برای مصرف کنندگان به صرفه تر است. برخی از کارخانجات تولید سلفون، انواع رول سلفون ضخیم خود را بدون واسطه و از درب کارخانه در اختیار مشتریان قرار می دهند. ممکن است این کارخانه ها برای عرضه ی بی واسطه ی محصولات خود سایت هایی را نیز در نظر بگیرند و محصولات خود را از این طریق به متقاضیان ارائه دهند.

با خرید بدون واسطه، از کارخانه خیال تان از کیفیت محصول راحت خواهد بود. همچنین در صورت عدم رضایت به سادگی می توانید کالا را مرجوع کنید. 

استفاده از سلفون ضخیم در صنایع مختلف

استفاده از سلفون ضخیم در صنایع مختلفسلفون ضخیم صنعتی در خط تولید دیگر کارخانه ها، بسته بندی لوازم صنعتی مثل پالت ها، بسته بندی لوازم صوتی، در فرودگاه ها و… به کاربرد دارد. سلفون صنعتی در انواع متالایز، شفاف و صدفی تولید می شود. این سه نوع از سلفون ویژگی های مختلفی دارند که سبب تفاوت در کاربرد هاشان خواهد شد. به عنوان مثال سلفون متالایز برای بسته بندی محصولاتی که مقابل نور خورشید فاسد می شوند، مانند چیپس و پفک کاربرد دارد. 

سلفون شفاف در بسته بندی محصولاتی که با نور خورشید واکنش نمی دهند مناسب است. مثلا حبوبات را می توان در سلفون های شفاف بسته بندی کرد. در اینگونه موارد شفافیت سلفون که سبب دیده شدن محصول داخل آن می گردد، امتیاز محسوب می شود. در بسته بندی محصولاتی که برای سالم ماندن باید در سرد خانه ها نگهداری شوند از سلفون های صدفی استفاده می شود.

در برخی صنایع، لازم است پس از بسته بندی هوای داخل بسته بندی کاملا خارج شده و محصول وکیوم گردد. در این مواع استفاده از سلفون های ضخیم صنعتی اولویت می یابد؛ چرا که قابلیت دوخت پذیری بالایی دارند و هنگام وکیوم از محل درز ها پاره نمی شوند. در صنایعی که محصولات در دمای بالا بسته بندی می شوند نیز، استفاده از سلفون ضخیم به دلیل مقاومت حرارتی بالایی که دارد بهترین انتخاب است. 

قیمت هر متر سلفون ضخیم در نمایندگی های آن

قیمت هر متر سلفون ضخیم در نمایندگی های آندر نمایندگی های فروش سلفون، قیمت هر متر سلفون ضخیم با توجه به ضخامت، عرض، کیفیت، رنگی بودن یا نبودن، چاپ داشتن یا نداشتن، نوع چاپ و … متفاوت است. همچنین پایداری آن در حرارت می توان تاثیر بسزایی در قیمت آن داشته باشد. همچنین بنا به درخواست مشتری می توان روی سلفون چاپ و یا تبلیغات انجام داد، که این مورد همه با توجه به اینکه این تبلیغ رنگی باشد یا تک رنگ در قیمت سلفون دخیل می باشد. در نمایندگی ها به دلیل اینکه قیمت سلفون ضخیم خیلی پایین بوده، برای خرید مشتری محدودیتهایی گذاشته شده است. به عنوان مثال بعضی از نمایندگی ها کمتر از صد کیلو هیچ سفارشی را قبول نمی کنند.

بازار فروش سلفون های ضخیم ارزان

بازار فروش سلفون های ضخیم ارزاناینکه یک محصول رو ارزان بخریم، تعداد و اندازه سفارش ما تعیین می کند.
همچنین امروزه سلفون ها بسیار متنوع هستند که سلفون ضخیم ارزان را به دو
روش زیر تهیه نمود.

  1. خرید اینترنتی
  2. بازار آزاد

روش
اول به دلیل حذف واسطه ها قطعا برای مشتری ارزان تر به دست می رسد. البته
لازم به ذکر این که ما چه نوع سلفونی را می خواهیم چون در قیمت سلفون ضخیم
تاثیر دارد. اینکه ما روی سلفون چاپ نزنیم و یا مواد اولیه و کیفیت آن قابل
قبول نباشد، می تواند خیلی از قیمت آن بکاهد. البته بهتر این نکته ذکر شود
که سعی
نکنیم حتما اجناس حراجی را بخریم، زیرا ممکن است با انتخاب های اصلی شما
همخوانی نداشته باشد و چیزی را بخریم که واقعا ایده آل نباشد.

توزیع عمده سلفون ضخیم از کارخانه

توزیع عمده سلفون ضخیم از کارخانهامروزه استفاده از سلفون، پلاستیک و نایلون نقش پر رنگی رو در جامعه ایجاد کرده است. کارخانه های زیادی در این امر مشغول فعالیت هستند. از همین رو مغازه هایی هستند که به صورت تخصصی و انحصاری فقط محصولات پلاستیکی را می فروشند. توزیع عمده کارخانه ها به این فروشندگان کمک می کند که آن ها هم بتوانند سودی از این کار ببرند. 

افرادی که در کار های تولیدی خوراکی هستند، محصول خود را داخل سلفون های ضخیم می گذارند، که این امر باعث می شود از کارخانه ها به صورت عمده خرید کنند. کارخانه ها توزیع کردن سلفون را آغاز یک معامله و تعهد می دانند، زیرا که سلفون ضخیم همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و بدیهی ست که سفارش آن باز در آینده داده شود. 

فروشنده کلی سلفون ضخیم رومیزی

فروشنده کلی سلفون ضخیم رومیزیسلفون ضخیم رومیزی را می توان با توجه به کیفیت و مکانی که در آنجا از سلفون استفاده می کنیم از اینترنت که بهترین شیوه خرید می باشد تهیه کنیم. سلفون ضخیم برای روی میز، از محصولات با کیفیت یک بار مصرف می باشد که کاربرد و ویژگی های بسیار زیادی دارد. سلفون های رو میزی از ضخامت و جنس بسیار مناسب تشکیل شده اند و ضد گرما و حرارت هستند. سلفون های ضخیم رو میزی مقاوم در برابر حرارت، خش و کشیده شدن می باشند. سلفون های ضخیم پلاستیکی نصب بسیار آسان دارند و نسبت به استحکام و کارایی که دارند بسیار ارزان می باشند.

 سلفون های ضخیم رو میزی مقاوم در برابر حرارت ، خش و کشیده شدن می باشند. کاربرد های این سلفون های حرارتی رو میزی عبارتند از: جهت مصارف آسان و راحت در رستوران ها ، منازل و تالار ها ، کاربرد های آزمایشگاهی و صنعتی و… .

این سلفون ها برای تمیز بودن میز رستوران ها ، فست فود ها و اغذیه فروشی ها استفاده می شود و پس از هربار که مشتری روی آن مواد غذایی خود را میل می کند ، یکی از صفحات آن برداشته می شود. از ویژگی های سلفون ضخیم رو میزیمی توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بهداشتی بودن این محصول که سبب می شود در مکان بهداشتی مورد استفاده قرار بگیرد.
  2. ظرافت بالای محصول که باعث زیبایی فضا می شود.
  3. مغلوب به صرفه بودن محصول که از نظر اقتصادی مورد توجه قرار می گیرد.
  4. شفافیت محصول که امکان به نمایش گذاشتن میز را فراهم میکند ( معمولا در رستوران ها که میزهای زیبایی قرار می دهند، این مورد براشون حائز اهمیت است).

بورس ویژه سلفون های ضخیم در اصفهان

بورس ویژه سلفون های ضخیم در اصفهاناصفهان به دلیل وجود کارخانه های زیاد دارای بازار خاصی برای سلفون می باشد.نقش پر رنگ سلفون در زندگی باعث شده که خیلی از مردم چه در گروه کسب و کار های کوچک و چه در گروه کسب و کارهای بزرگ به این کار روی بیاورند. همچنین معاملات سلفون در اصفهان بحدی پیشرفت کرده است که با توجه به تولید انبوه روزانه 10 تن امکان صادرات را هم فراهم کرده است. بی شک سابقه تولید و این حجم از سفارشات باعث شده است که یک بورس ویژه در اصفهان بووجود بیاید و خیلی از فروشندگان و تولیدکنندگان به درآمد و سود دهی خوبی برسند.  

شرکت پخش سلفون ضخیم سانی پلاست

شرکت پخش سلفون ضخیم سانی پلاستشرکت سانی پلاست تولید کنند انواع محصولات پلاستیکی در ایران است. این شرکت سالهاست با نیروهای مجرب و دستگاه های روز دنیا در تمام زمینه های نایلون، نایلکس، سلفون، انواع پلاستیک مواد غذایی، شیرینگ واسترچ فعالیت می کند. این شرکت برای رعایت حال مشتری ها از نظر این که هزینه حمل برای آنها کمتر و همینطور به صورت حضوری بتواند در خدمت مشتریان باشد، واحد های تولیدی خود را در تهران و حومه آن قرار داده است. سانی پلاست برای مشتریان مخصوص همچون بیمارستان، تولید کننده مواد غذایی و … از مواد اولیه ویژه استفاده می کند.

سانی پلاست با برداشتن واسطه ها و فروش مستقیم، پخش معتبرترین تولید کننده سلفون ضخیم در کشور باشد و روز به روز در تلاش بالا بردن کیفیت خود باشد.

رو به صورت راحت تر و ارزان تر در خدمت مشتریان قرار می دهد. همچنین این شرکت قادر به چاپ روی سلفون و دیگر محصولاتش می باشد که بدون کم شدن کیفیت انجام می گیرد. این شرکت روز به روز در صدد آن است که کیفیت خود ار بیشتر ارتقاء دهد و خدمت رسانی خوبی برای مشتریان خود باشد. همچنین این شرکت آمادگی خود را برای همکاری با رستوران ها، فروشگاه ها و … می رساند. 

شرکت سانی پلاست در حوضه سلفون لب چسپ دار به صورت حرفه ای در حال فعالیت است. سلفون از کلمه شفاف گرفته شده است و سلفون لب چسب دار هم یکی از نمونه محصولاتی است که حتما باید از شفافیت خوبی برخورد دار باشد زیرا بیشتر سفارش دهندگان این نوع پلاستیک بسته بندی می خواهند محصول یا مواد غذایی که درون پلاستیک لب چسب دار قرار می گیرد به خوبی قابل مشاهده باشد. این نوع از پلاستیک بسته بندی در دو نوع تولید می شود که مطمئنا هر دو نوع آن را در فروشگاه های پلاستیک دیده اید که عبارتند از:

پشت صدفی: پشت صدفی می توان به کاور قاب گوشی ها در فروشگاه های الکتریکی اشاره کرد.

تماما شفاف: پلاستیک تمام شفاف هم می توان به کاور سی دی اشاره کرد.

عباس خدابنده لو

من در حوزه محصولات پلاستیکی مشغول به کار هستم

مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید