قیمت توری راشل + توری پیاز

قیمت توری راشل جهت صادرات به کشورهای دیگر امروز در تاریخ مرداد ماه ۱۴۰۲ کیلویی ۱۱۸۰۰۰ تا ۱۲۳۰۰۰ تومان می باشد. خریداران عزیز می توانند جهت مشاوره با مجموعه در ارتباط  باشند.

قیمت توری راشل + توری  پیاز

توری راشل

توری راشل نوعی کیسه است که با استفاده از دستگاه های مدرن بافته شده است و برای نگهداری انواع صیفیجات و میوه ها کاربرد دارد. خرید ویژه توری راشل در حال حاضر با رشد چشمگیری مواجه شده است. در خرید عمده این کیسه های راشل شما می توانید در قبال تهیه حجم بالایی از این کیسه ها مبالغ کمتری را بپردازید.

در کشور ما توری های تولید شده راشل با کیفیت بسیار بالایی تولید می شوند از این رو کشور های زیادی برای بسته صیفی جات و مرکبات خود خواهان این کیسه ها شده اند که این امر زمینه صادرات آنها را فراهم آورده است.

افراد و شرکت های بسیاری در زمینه صادرات انواع توری فعالیت می کنند ولی اینبار مجموعه راشاپلاست خود اقدام به صادرات این محصولات به دیگر کشورها کرده است.

این شرکت ها بهترین و با کیفیت ترین نمونه ها تورهای تولیدی بازار را با حجم بالا و کیفیت عالی به کشور های دیگر ارسال می نمایند تا بتوانند رضایت آنان را به دست بیاورند. صادر کنندگان توانسته اند با ارائه کیسه ها با سایز ها و رنگ های مختلف به بازار های خارجی اعتبار زیادی را به دست بیاورند.

قیمت توری راشل

قیمت توری راشل را می توانید به صورت عمده از تولیدکنندگان این محصول استعلام گرفت. صادرات یکی از شاخه های اصلی تجارت در هر محصولی می باشد که هر مجموعه ای برای رشد نیاز به این امر دارد. قیمت صادراتی محصولات تولید شده در این مجموعه کاملا رقابتی می باشد و شما می توانید با خرید انواع محصولات تولید سود قابل توجهی را بدست آورید.

بازار کیسه توری راشل امروزه گرم تر و پر رونق تر از هر زمان دیگری می باشد به گونه‌ای که انواع تورهای بسته بندی پیاز و سیب زمینی عمده در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد تا آنها بتوانند محصولات خود را به راحتی بسته بندی کنند.

کیسه های راشل به دلیل دارا بودن uv در زیر نور آفتاب از بین نمی روند و این امر باعث ماندگاری طولانی این کیسه ها می شود.

قیمت توری راشل + توری  پیاز

فروش توری راشل پیازی

 

فروش توری راشل پیازی که در سر آن نخ دوخته شده بسیار بالا می باشد و افراد بسیاری به دنبال آن هستند. توری راشل پیازی در رنگ قرمز می باشد و علاوه بر رنگ قرمز شما می توانید در رنگ های دیگری سفارش داشته باشید.

فروش انواع تور و گونی های تولید شده از این مجموعه به گونه ای صورت می گیرد که شما می توانید بدون واسطه محصولات تولید شده را به صورت عمده و گسترده خریداری کنید.

خریداران اگر بتوانند محصول دست اول تهیه کنند می تواند سود قابل توجهی را کسب کنند. این مجموعه در تلاش است تا با فروش عمده بدون واسطه محصولات خود بتواند نقش واسطه ها را کمرنگ کرده تا قیمت مناسبی دست مصرف کننده نهایی برسد.

آیا این نوشته برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید