خرید گونی پلاستیکی برنج

خرید گونی پلاستیکی برنج در وزن های مختلف برای تولیدکنندگان این محصول در مجموعه راشاپلاست امکان پذیر می باشد. گونی پلاستیکی برنج یکی از گونی های پرکاربرد می باشد.

خرید گونی پلاستیکی

خرید گونی پلاستیکی به صورت عمده برای شما خریداران به صرفه می باشد. گونی در ایران به صورت انبوه تولید می شود به گونه ای که نیاز بازار های داخلی را بر طرف می کند. تولید کنندگان با صادرات این محصول سود بیشتری را نیز کسب می کنند.

فروش انواع گونی در همه جای کشور انجام می‌ شود و در این زمینه می توان از خدمات حضوری و غیر حضوری استفاده کرد. ارسال گونی ها به صورت مستقیم با حمل و نقل به تمام نقاط صورت می گیرد و به سهولت در اختیار تولید کنندگان است.

این گونی های پلاستیکی که علاوه بر تنوع در رنگ، به حالت چاپی و فاقد چاپ تولید می شوند و در اختیار مشتری قرار می گیرند و قیمت آن می تواند تحت تاثیر عواملی مثا ضخامت، ابعاد و طرح تغییر کند.

عرضه انواع گونی بسته بندی + تولیدکننده گونی

گونی پلاستیکی برنج

در کشور ما انواع مختلفی از گونی ها تولید و به فروش می رسد. که هر کدام با توجه به مشخصاتی که دارند در زمینه ای مورداستفاده قرار می گیرند. باتوجه به محصول و گرماژ، گونی ها از نظر قیمتی باهم متفاوت هستند و شما خریداران با ارائه ابعاد و گرماژ می توانید قیمت گونی خود را بدست آورید.

باتوجه به اینکه شما از خود تولیدکننده این محصول را خریداری می کنید جای نگرانی بابت اینکه فروش به صورت واسطه ای هست را ندارید. گونی های مختلفی برای پر کردن برنج استفاده می شود که گونی پلاستیکی یکی از نمونه ها می باشد که در مجموعه ما تولید می شود.

قیمت عمده گونی برنج

مرجع‌ فروش عمده گونی برنج هم اکنون از جمله بزرگترین عرضه کنندگان گونی محسوب می شود که این نوع محصول را در انواع مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. فروشندگان گونی های پلاستیکی باتوجه به اینکه مشتری چه محصولی را نیاز دارد قیمت گذاری را انجام می دهد.

باتوجه به اعلام قیمت مواد اولیه در بورس قیمت گونی در بازار مشخص می شود. پس عوامل مختلفی در قیمت این محصول دخیل هستند.

مجموعه راشاپلاست علاوه بر فعالیت در بازار داخل صادرات بالایی را در تناژهای مختلف انجام داده است. کشورهای روسیه، ارمنستان، ترکیه، ترکمنستان، عراق، افغانستان از کشورهایی می باشند که محصول گونی ما را به صورت عمده خریداری کرده اند.

این مرکز با سال ها سابقه ی درخشان در زمینه ی تولید و صادرات گونی های مختلف تمام پشتیبانی های لازم در فرایند ارسال و کمک به صادرات محصولات را به صورت گسترده انجام می دهد.

قیمت گونی قرمز رولی و ابعادی + راشا پلاست

آیا این نوشته برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید