مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید توری پیاز در سایز های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ و ۳۰ کیلوگرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید توری سایز ۵۰ در ۸۰خرید توری سایز ۴۰ در ۷۰خرید توری قرمز برای پیاز

برای خرید توری پیازی در رنگ های مختلف و همچنین سایز های مختلف در مجموعه راشاپلاست قابل انجام است. شرکت ما با تولید توری و در مواقعی با واردات توری این امکان را برای کشاورزان و تاجران پیاز مهیا کرده تا بتوانند توری خود را در هر کیفیت و سایزی خریداری کنند.

خرید توری سایز ۵۰ در ۸۰

یکی از پر مصرفترین نوع توری این نمونه است که ظرفیت ان ۳۰ کیلویی است و برای نگهداری پیاز و همچنین صادرات بسیار مناسب است.این نمونه توری در دونمونه لنو و ترکیه ای در رنگ های قرمز و سفید برای بسته بندی پیاز و همچنین رنگ زرد برای بسته بندی سیب زمینی قابل انجام است.

خرید توری سایز ۴۰ در ۷۰

دومین سایز توری پر مصرف این سایز است که ظرفیت ان ۲۰ کیلویی است و معمولا برای صادرات به دلیل اینکه ظرفیت توری هر چقدر کمتر باشد بسته بندی شیک تر و ظاهر جالب تری دارد از این نمونه توری استفاده میکنند و همچنین به دلیل جابجایی توری از کانتینر به لنج هر چقدر بسته بندی ها وزن کمتری داشته باشند بهتر است به همین دلیل از توری های ۲۰ کیلویی استفاده میکنند.

خرید توری قرمز برای پیاز

خرید توری قرمز برای پیاز از واجبات است و دلیل ان نیز ظاهر و بسته بندی پیاز با رنگ قرمز است. با قرار گیری پیاز های زرد یا قرمز در این توری ها نما و ظاهر بسیار مناسبی پیدا میکنند که چشم هر خریدار را مجذوب خودش میکند و از نظر روانشناسی رنگ ها قرمز رنگ مناسبی برای بسته بندی پیاز است.

عباس خدابنده لو

من در حوزه محصولات پلاستیکی مشغول به کار هستم

مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید