مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان نایلون شیرینگ/ تولید وپخش ان در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید عمده نایلون شیرینگ در مشهدپخش مستقیم نایلون شیرینگ شیرازصادرات انواع نایلون شیرینگ به خارج کشورفروش عمده نایلون شیرینگ در کرجعرضه نایلون شیرینگ پک حرارتیخریدار انواع نایلون شیرینگ چاپدارمهمترین کاربرد های نایلون شیرینگارائه کننده نایلون شیرینگ بسته بندیعرضه انواع نایلون شیرینگ درب بطریبازار فروش نایلون شیرینگ لیبلمشاور فروش انواع نایلون شیرینگ تونلیشرکت پخش نایلون شیرینگ کارتن

تولید کنندگان نایلون شیرینگ مواد اولیه را در مرحله اول در دستگاه قرار می دهند و در مرحله دوم در جهت مخالف و در دمای پنج درجه بالاتر از دستگاه قرار می دهند. از آنجایی که نایلون شیرینگ خاصیت شکل پذیری بالایی دارد در طول مراحل تولید باید طرز تهیه و نوع دستگاه با در نظر گرفتن محصول نهایی انتخاب شود. تولید و پخش این محصول در مشهد توسط تولید کنندگان، و نمایندگان آن صورت می گیرد.

تولید کنندگان نایلون شیرینگ/ تولید وپخش ان در مشهد

تولید عمده نایلون شیرینگ در مشهد

تولید عمده نایلون شیرینگ در مشهدتولید عمده نایلون شیرینگ مشهد توسط تولید کنندگان بسیاری انجام می شود. تولیدکنندگان نایلون شیرینگ بر اساس نیاز مصرف کنندگان نایلون های شیرینگ را در عرض ها و ضخامت های متفاوت تولید می کنند؛  این محصول از ابعاد 6 سانتی متر شروع می شود و به 12 سانتی متر ختم می شود. و میزان ضخامت این محصول بین 30 تا 400 میکرون است که مصرف کنندگان باید به ابعاد و وزن نایلون شیرینگ هنگام خرید توجه کافی داشته باشند. تولید نایلون های شیرینگ می تواند به دو صورت نایلون سه لایه شیرینگ، یا نایلون پنج لایه باشد.

شرکت های تولید کننده نایلون شیلنگ در مشهد علاوه بر تولید انواع نایلون شیلنگ به تولید محصولاتی مانند: 

 • انواع نایلون شیرینگ بسته بندی
 • انواع طاقه های صنعتی و کشاورزی شفاف در ابعاد مختلف
 • انواع پیش بند و روتختی یک بار مصرف در سایز ها و رنگهای متنوع و چشم نواز
 • درب بطری در سایز ها  وزنگ های مختلف
 • پاکت های رکابی فروشگاهی و پاکت های فریزی و…… مشغول اند.

پخش مستقیم نایلون شیرینگ شیراز

پخش مستقیم نایلون شیرینگ شیرازپخش مستقیم نایلون شیرینگ یعنی پخش بدون واسطه که پخش نایلون شیرینگ شیراز توسط تولید کنندگان، و نمایندگی های آن ها که در شهر های مختلف وجود دارد انجام می شود تولید کننده گان و نمایندگی های فروش نایلون شیرینگ شیراز بنا به نوع کیفیت و اندازه و ضخامت هایی که مشتری خرید می کند تولید و روانه بازار ها می کنند. تولیدی نایلون شیرینگ انواع نایلکس های سفید و رنگی را تولید و روانه بازار ها می کنند. علاوه بر این نمایندگی ها، مراکز پخش، یا حتی برخی از فروشگاهای سطح شهر، یا فروشگاهای اینترنتی، که محصول خود را از تولید کنندگان نایلون در شیراز خریداری می کنند به پخش مستقیم این محصول هم مشغول اند. که شما عزیزان می توانید با جستجو در گوگل به راحتی به پخش کنندگان این محصول در شهر های مختلف ایران راه پیدا کنید تا بتوانید برای خرید به آن ها مراجعه کنید.

صادرات انواع نایلون شیرینگ به خارج کشور

صادرات انواع نایلون شیرینگ به خارج کشورصادرات نایلون شیرینگ به کشورهای مانند:

 • آذربایجان 
 • ارمنستان 
 • پاکستان 
 • ازبکستان 
 • قرقیزستان 
 • افغانستان 
 • عراق 
 • کویت 
 • امارات متحده عربی 
 • قطر و سایر کشور های همجوار انجام می شود. صادرات این محصول مانند بسیاری از صادرات کالا ارز آوری خوبی برای کشور دارد، اما صادرات این محصول مانند بسیاری از صادرات دارای مشکلاتی است که اگر این مشکلات توسط دولتمردان کشور حل شود علاوه بر سود آوری برای کشور می تواند باعث رونق گرفتن اقتصاد و اشتغال برای جوانان عزیز کشورمان باشد.

همچنین این صادر کنندگان توانایی قراداد بستن با تجار، شرکت های تجاریی اعم از حقیقی و حقوقی، ارگان ها، سازمان ها، دست اندر کاران و متقاضیان صادرات در منطقه خاور میانه و تهران و شهرستان ها را دارند. 

علاوه بر کیفیت محصول صادراتی قیمت محصول هم باید مناسب باشد تا بتواند مشتریان زیادی جذب کند.  برای تعیین قیمت نایلون شیرینگ باید به خصوصیات آن مانند عرض، میزان شفافیت، کیفیت، و برند آن توجه کرد. اما در بازار کنونی سخت است که قیمت ثابتی برای این محصولات در نظر گرفت.

فروش عمده نایلون شیرینگ در کرج

فروش عمده نایلون شیرینگ در کرجعمده فروشی های نایلون های شیرینگ در کرج در تعداد بسیار  زیادی است چون کارخانه های زیادی در این شهر به تولید نایلون شیرینگ مشغول اند، و بسیاری از عمده فروشان محصول خود را مستقیم از کارخانه خرید می کنند که قیمت این عمده فروشان با قیمت درب کارخانه یکی است. از آنجایی که هر نایلون شیرینگ در ابعاد ضخامت و کیفیت متفاوتی ایجاد می شود برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است که تمام تلاش خود را برای کسب اطلاعات کامل انجام دهیم، می توان با جستجو در گوگل از انواع نایلون ها اطلاع یافت، یا از طریق مشاوره های رایگانی که کارخانه های تولید کننده به مشتریان خود می دهند استفاده کرد. که بیشتر شرکت های تولیدی در کرج این مشاوره ها را انجام می دهند، و بعد از کسب اطلاعات لازم که چه نوع نایلونی برای کار ما مناسب است می توانیم اقدام به خرید کنیم.

عرضه نایلون شیرینگ پک حرارتی

عرضه نایلون شیرینگ پک حرارتیعرضه نایلون شیرینگ حرارتی توسط تولید کننده محصول، یا نمایندگی ها، و مراکز فروش محصول، که در بعضی از شهر های کشور وجود دارد انجام می شود. این نوع نایلون حرارتی بعد از قرار گرفتن در مقابل حرارت و گرما باعث بسته بندی محصول مورد نظر می شود یکی از معروف ترین موارد استفاده از نایلون شیرینگ حرارتی  بسته بندی آب معدنی است که همه شما نمونه های پک 6 تایی آب معدنی ها یا نوشابه بسته بندی شده را در فروشگاهای مواد غذایی دیده اید ـ

بسته بندی با نایلون حرارتی موجب سادگی در حمل ونقل، محافظت از محصول تولیدی، موارد بهداشتی، جلوگیری از گرد و غبار و……. می شود.

خریدار انواع نایلون شیرینگ چاپدار

خریدار انواع نایلون شیرینگ چاپدارتولید کنندگان مختلف برای بسته بندی محصولات خود اقدام به خرید انواع نایلون شیرینگ چاپدار می کنند. این نایلون به تقاضای مشتری بر روی آن نوشته های چاپ می شود، که این نوشته ها در مورد محصول است موارد مانند:

 • نوع محصول 
 • شرکت تولید کننده 
 • تاریخ انقضا و تاریخ تولید 
 • مواد تشکیل دهنده محصول 
 • چگونگی نگهداری از محصول و استفاده آن، روی این نایلون ها چاپ می شود که خود کارخانه تولید کننده نایلون شیرینگ این چاپ را انجام می دهد. که تقریبا بیشتر تولید کنندگان از این نوع نایلون استفاده می کنند.

مهمترین کاربرد های نایلون شیرینگ

مهمترین کاربرد های نایلون شیرینگنایلون شیرینگ یکی از پر کاربرد ترین محصول در حوزه بسته بندی و نگهداری از کالا است که جنس این محصول از پلی اتیلن ساخته شده است به خاطر همین به نام نایلون شیرینگ پلی اتیلن نام گرفته است و این محصول در برابر تغییرات دمایی 160تا 220 درجه تغییر حالت داده می شود کالایی را که بسته بندی آن را داریم وکیوم کرده که امروز در بیشتر صنایع بسته بندی در دنیا از این نایلون استفاده می کنند که از موارد کاربرد نایلون شیرینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • در صنایع غذایی برای بسته بندی انواع محصول غذایی مانند نوشابه، آب معدنی، انواع مربا، آبمیوه و……
 • در صنایع شیلنگ و شیر آلات برای بسته بندی کالا،
 • در صنایع درب و پنجره سازی، 
 • در بسته بندی لوازم برقی و خانگی 
 • در صنایع برق، برای بسته بندی سیم و کابل 
 • برای بسته بندی پالت، که از نایلون شیرینگ پالت استفاده می شود.                               به طوری کلی در بیشتر صنایع، که وجود دارد از این نوع نایلون استفاده می شود.

ارائه کننده نایلون شیرینگ بسته بندی

ارائه کننده نایلون شیرینگ بسته بندیارائه کنندگان نایلون شیرینگ بسته بندی در مواقع همان تولید کنندگان هستند که انواع نایلون های شیرینگ را تولید و روانه بازار ها می کنند. که این تولید کنندگان با استفاده از نمایندگی های خود و یا مراکز پخش خود که در برخی از شهر های کشور ایجاد کرده اند، این محصول را راحت تر به تمام بازارهای هدف ارائه می کنند ـ که می توان به نایلون شیرینگ اصفهان، نایلون شیرینگ یزد اشاره کرد که انواع نایلون های تولید شده توسط تولیدکنندگان آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نایلون شیرینگ تونلی: در صورتی که از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می کنید باید از این نوع نایلون استفاده کنید تا بسته بندی شما ثابت باشد و این نوع نایلون اقتصادی تر هم است.
 • سلفون شیرینگ: تفاوت نایلون و سلفون در این مورد است که سلفون ها جنس نازک تر و شفاف تر دارند. که مواد اولیه آن ها کمی با نایلون شیرینگ تفاوت دارد که خاطر همین اگر چنین بسته بندی را مدنظر دارید از سلفون شیرینگ استفاده کنید. و دیگر تولیدات این شرکت ها می توان به مواردی مانند نایلون مخصوص شیرینگ، و…. اشاره کرد.
 • نایلون شیرینگ پی وی سی یا پلاستیک خود چسب: این نوع نایلون در محصولات صنعتی از قبیل پلاستیک قطعات الکترونیکی استفاده می شود همچنین در محصولات غذایی و آرایشی و دارویی قابل استفاده است شیرینگ pvc نفوذ ناپذیر است یعنی اگر محصول بسته بندی شده با این ماده را در یک ظرف روغن بیاندازید محصول بسته بندی شده درون آن هیچ آسیبی نمی بیند این نوع شیرینگ دارای شفافیت بالای است که با ظاهر مناسبی که دارد از خرابی و غبار محیطی بر روی کالا جلوگیری می کند و باعث ماندگاری کالا می شود.
 • نایلون شیرینگ پک: این نوع نایلون چون با استفاده از دستگاه پک برای بسته بندی استفاده می شود به این نام مشهور است. از کاربرد های این نوع شیرینگ می توان به موارد زیراشاره کرد:
 • بسته بندی کاشی و سرامیک 
 • لوازم یدکی خودرو 
 • نوشابه و آب معدنی 
 • باکس های مواد غذایی مانند تن ماهی، لوازم خانگی، سنگ های نمای ساختمان و…

عرضه انواع نایلون شیرینگ درب بطری

عرضه انواع نایلون شیرینگ درب بطریعرضه انواع نایلون شیرینگ درب بطری توسط گرو های زیر در بازار انجام می شود: 

 • تولید کننده محصول، یا وارد کننده نایلون شیرینگ درب بطری 
 • نمایندگی ها، یا مراکز فروش که در برخی از شهرهای ایران وجود دارد.
 • عمده فروشان، یا برخی از فروشگاهای زنجیره ای در سطح شهر 
 • فروشگاهای اینترنتی، که در این فروشگاهای اینترنتی، ما ضمن دیدن انواع قیمت ها، می توانیم با مقایسه انواع محصول و قیمت آن ها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنیم. که قیمت این سایت ها با توجه به شرایط و نوسانات بازار به روز رسانی می شود. که خریدار نایلون شیرینگ باید به این گروه ها مراجعه کند. نایلون درب بطری که برای پلمپ کردن درب بطری ها استفاده می شود که برای این کار از شیرینگ لیبل استفاده می شود. شیرینگ درب بطری علاوه بر پلمپ کردن بطری می تواند از بطری محافظت و همچنین باعث زیبایی بیشتر بسته بندی می شود.

بازار فروش نایلون شیرینگ لیبل

بازار فروش نایلون شیرینگ لیبلبازار فروش نایلون شیرینگ لیبل بازار نسبتا خوبی دارد چون این نایلون در بسیاری از صنایع برای بسته بندی کردن محصول به کار می رود در واقع این نوع نایلون در بسته بندی کالا ضروری است.  در بسیاری از صنایع این نوع نایلون جزو مواد ضروری و لازم است. که بدون آن تولید متوقف می شود.

به عنوان مثل بطری های کوچک پلاستیکی و شیشه ای مانند نوشابه، شربت، دوغ، برای پلمپ کردن درب ظرف از لیبل شیرینگ استفاده می کنند علاوه بر پلمپ کردن ظرف این نوع بسته بندی زیبا و جلوه بیشتری به کالا می دهد. این لیبل ها به سادگی روی ظرف نصب می شوند ابتدا با ایجاد غلافی به اندازه معین از لیبل شیرینگ دور بخش مورد نظر از بطری قرار می گیرد و عبور چند ثانیه این ظرف ها از تونل دستگاه که در حال ساطع کردن حرارت است و سبب جمع شدن غلاف و محصور نمودن ظرف می شود.

مشاور فروش انواع نایلون شیرینگ تونلی

مشاور فروش انواع نایلون شیرینگ تونلیشرکت های تولید کننده انواع نایلون شیرینگ از جمله نایلون تونلی، برای این که بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. اقدام به ایجاد خدماتی مانند دادن مشاور های رایگان کرده اند. که مشتریان می توانند قبل از خرید، این نوع محصول با مشاوره رایگانی که شرکت به مشتریان خود می دهند، می توانند ضمن آشنایی با محصول، و در مورد کاربرد و چگونگی استفاده از این نوع نایلون آگاهای یابند. 

این مشاوره ها ممکن است، به صورت حضوری در محل شرکت یا در نمایندگی ها، به ارائه خدمات بپردازنند، یا از طریق غیر حضوری و تماس تلفنی از مشاوره رایگان شرکت استفاده کنند.

این مشاوره ها باید اطلاعات آن ها در مورد محصول کامل باشد تا بتواند مشتری را به خوبی راهنمایی کنند و در مورد چگونگی کار با این نایلون ها، و به چه نوع دستگاهی برای استفاده از این نوع نایلون نیاز است بتوانند مشتریان را راهنمایی کنند همچنین باید در مورد انواع و برند های آن ها و قیمت هم به مشتریان خود اطلاعاتی بدهند تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول خود را انتخاب و خرید کنند.

شرکت پخش نایلون شیرینگ کارتن

شرکت پخش نایلون شیرینگ کارتن شرکت پخش نایلون شیرینگ کارتن، با خریدن انواع نایلون های شیرینگ کارتن، از تولید کنندگان مختلف این محصول، اقدام به پخش محصول به تمام بازارهای هدف کرده اند. این شرکت های پخش برای اینکه بتوانند، محصول خود را به تمام بازار ها راحت عرضه کنند، به ایجاد نمایندگی ها،  یا مراکز پخش محصول،  در برخی از شهر های کشور اقدام کرده اند، این شرکت های پخش محصول خود را با قیمت درب کارخانه عرضه می کنند.

بیشتر صادر کننده های این محصول، و فروشندگان مختلف برای خرید محصول خود به این شرکت ها ی پخش، یا نمایندگی ها و مراکز فروش آن ها مراجعه می کنند تا هم از کیفیت محصول، خود مطمئن شوند و هم هزینه کمتری را صرف خریدن محصول کنند.

عباس خدابنده لو

من در حوزه محصولات پلاستیکی مشغول به کار هستم

مجموعه راشا پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید